DEMONS SCORE THD

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 38,00 TL
  • Boyut 883 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX Ltd
Savaş ve düşmanlarına karşı kedini koru.

Hepimiz savaş filmlerini izlemekten çok zevk alırız peki ya siz de kahramanımızın bu maceralarına ortak olmak istemez misiniz ? eğer siz de kahramanımızın maceralarına katılmak istiyorsanız karşınız da kaçırılmayacak bir fırsat bu harika ve aksiyon dolu savaş oyununu hemen denemelisin bu oyun sayesin de sen de kahramanımızın maceralarına ortak olmuş olacaksın.

Ninjalaırmızı bu uygulama da çok fazla tehlike bekliyor onların senin yönlendirmelerine ihtiyacı var ki hayatta kala bilirsiniz. Yapmanız gereken bu oyunun muhteşem görsel efekti ve harika ses şölenine ortak olmak. Oyunumuzun bir diğer güzel özelliği ise anlaşılabilir kolay menüsü ve hd kalitesine sahip olması, eğer sen de uzun zamandan beri aksiyon ve macera oyunlardan zevk almıyorsan bu oyun tam da senin aradığın özelliklere sahip üstelik bu harika oyunu sevdiklerin ile paylaşabilir onları da bu maceraya ortak edebilirsin bu saye de senin de ortamlar da arkadaşlarına havan olur.

Siz de çocuklarınız ninja kahramanları çok seviyorsa siz de bu uygulamayı her türlü cihazınıza indirerek onları mutlu edebilirsiniz yapmanız gereken tek şey indir tuşuna basıp kendini maceranın içine bırakmak üstelik bu mükemmel oyunu sadece çocuklarınız değil siz de oynayabilir hep birlikte hoş zamanlar geçirebilirsiniz. Sen de kendine güvenmiyorsan bu mükemmel aksiyon oyunu indir rekor puanlar yap.

DEMONS SCORE THD indir